O marce

NABLA to polska marka, która od lat realizuje wizje wymarzonych sukni ślubnych. Właścicielką i projektantką jest Grażyna Wilczak, osoba pełna pasji, zamiłowania do precyzji i dbałości o każdy detal. Wspólnie z zespołem profesjonalistów tworzy kolekcje sukni ślubnych dla kobiet ceniących piękno, perfekcyjne wykonanie oraz nutę ekstrawagancji.

 • nabla-projektantka.jpg

  O projektantce

  Projektowanie sukni ślubnych jest moją pasją. Cenię prostotę, perfekcyjny krój oraz dbałość o detale. Nabla jest marką, którą buduję od lat. Utożsamia ona moją precyzję i umysł techniczny oraz duszę artystki, kochającej piękno i emocje. Projektując suknie, pomagam realizować marzenia. 

  Moje motto:

  „Jeśli chcesz być szczęśliwy, to bądź” – dedykuję wszystkim zakochanym.

  Grażyna Wilczak

 • Prostota z nutą fantazji

  Projekty NABLA to unikatowe kreacje o nowoczesnym charakterze, które charakteryzuje najwyższa jakość wykonania oraz niepowtarzalne wzornictwo. Połączenie prostej formy, ponadczasowej klasyki oraz odrobiny fantazji to składowe decydujące o unikatowej specyfice każdej sukni sygnowanej marką NABLA.

 • Realizacja wizji przyszłej Panny Młodej

  Każda suknia ślubna zaprojektowana przez firmę NABLA jest niepowtarzalna. Jest krojona, modelowana i szyta dokładnie na wymiary przyszłej Panny Młodej. Dzięki temu wymarzona suknia jest doskonale dopasowana i idealnie podkreśla atuty kobiecej sylwetki. Klientki marki NABLA w czasie mierzenia są pod opieką wykwalifikowanych stylistek, które pomagają w wyborze idealnego fasonu. Wszystkie zmiany są nadzorowane przez projektantkę firmy Grażynę Wilczak, która łączy pomysł ze sposobem jego wykonania.

 • Matematyczna precyzja i klasyczne piękno

  Nazwa NABLA ma dwa znaczenia – oznacza występujący w matematyce operator różniczkowy oraz instrument muzyczny podobny do harfy. Pierwszy z nich symbolizuje doskonałe zaplecze techniczne oraz perfekcjonizm, drugi nawiązuje do uwielbienia artyzmu. Te dwa oblicza marki NABLA tworzą harmonijny obraz, w którym techniczne ramy dopełniają humanistyczny zachwyt klasycznym pięknem.